header02
Jeden prezent PDF Drukuj Email

 

Rozpoczęła się coroczna akcja "Prezent pod choinkę". Celem akcji jest zebranie jak najwiekszej luczby prezentów i dostarczenie do ukraińskich dzieci.

5 KROKÓW - JAK PRZYGOTOWAĆ SWÓJ PREZENT

  1. Weź pudełko po butach o wymiarach około 30/20/10 cm, pomaluj je lub oklej kolorowym papierem.
  2. Zdecyduj, dla kogo przeznaczysz prezent. Masz do wyboru dzieci w różnym wieku, dziewczynki i chłopców. Na pudełku naklej wybraną etykietę.
  3. Zapełnij pudełko. Jeżeli chcesz, możesz włożyć do środka swoje zdjęcie, adres czy list w języku ukraińskim, rosyjskim lub angielskim.
  4. Pudełko zwiąż gumką lub sznureczkiem - NIE ZAKLEJAJ - ułatwi to pracę kontroli celnej.
  5. Przygotuj 10 zł jako opłatę na pokrycie kosztów organizacji akcji i transport.

UWAGA! Paczka powinna zawierać tylko nowe rzeczy oraz oryginalnie zapakowane słodycze z datą ważności upływającą nie wcześniej niż 1 kwietnia 2013 roku.

Całość przesyłki:

paczkę + 10,00 zł dostarcz pod adres najbliższego koordynatora. Przy wpłaceniu pieniędzy otrzymasz pokwitowanie (pieniądze możesz też przelać wprost na konto CME z dopiskiem "Prezent pod choinkę"). Termin dostarczania paczek do lokalnych koordynatorów upływa 11 listopada 2012 r. Wszystkie prezenty trafią do ubogich dzieci na Ukrainie - w szkołach, domach dziecka, świetlicach, szpitalach, Kościołach.

Organizatorem akcji jest Centrum Misji i Ewangelizacji, a współorganizatorami: Diakonia Kościoła Ewangelicko-Augsburskiego w RP i Stowarzyszenie Joannici Dzieło Pomocy - Oddział Śląski.
Wszelkie informacje można znaleźć na stronie www.prezentpodchoinke.cme.org.pl.
Warto zajrzeć!

źródło: www.cme.org.pl

 

znaczek-1pro

NIE BĄDŹ OBOJĘTNY

PODARUJ 1 %

Nasz cel: poszerzyć ofertę wypożyczalni sprzętu medycznego i rehabilitacyjnego

Czytaj więcej >>